Emerytura norweska / Alderspensjon fra NAV

Osoby, które otrzymują wynagrodzenie lub inne oskładkowane świadczenie w Norwegii, mają z reguły prawo do uzyskania emerytury norweskiej. Warunkiem jest przepracowanie lub otrzymywanie norweskiego zasiłku przez 3 lata w Norwegii.

Okresy składkowe sumują się, więc 3 lata mogą składać się z wielu krótkich kilkumiesięcznych okresów. Możliwość starania się o emeryturę norweską istnieje po ukończeniu 62. Roku życia. Większość osób nabywa prawo do norweskiej emerytury w wieku 67 lat, jednak niektórzy mają prawo do niej już wcześniej, najwcześniej od 62. roku życia.

Skontaktuj się z naszą firmą, aby umówić się na konsultacje w sprawie emerytury, sprawdzić swoje składki emerytalne w Norwegii lub uzyskać pomoc w złożeniu podania o emeryturę norweską.”

Norway

Hoffsveien 15
0275 Oslo

Poland

ul. Podgórna 27/U1
70-205 Szczecin

Contact

+47 22 50 66 05
accounting@bdtviken.no

Regnskap AS: 935392667MVA

"All rights to the contents of this page are reserved. This includes text, pictures, graphics, design, and logo. The author of this page is BDT Viken AS. Copying or dissemination of the information found on the page without the author’s consent is forbidden."

Our Profile

Strona używa cookies Dowiedź się więcej